Left img 02

Psali o mě3

tl_files/nadpisy/nadpis-napsali-ome.jpg

 

                                                                    3/3        tl_files/text_images/arr_left.jpg  Zpět


Božena Holanová   Prosinec 2008

tl_files/text_images/amirro.jpgJsem starousedlík Horních Počernic. Když jsem objevila v roce 2004 galerii nejen zrcadel, ale i obrazů, říkala jsem si, konečně! To Horní Počernice opravdu potřebovaly. Do té doby jsem jezdila za obrazy nejčastěji do galerií centra Prahy nebo do Poděbrad.
Mám takovou zálibu, že se musím dlouho a dlouho dívat. A tak v té galerii stojím tak dlouho, až začnu být podezdřelá. A pak mně galerista začne zpovídat a mně to zrovna moc a moc ruší a tak musím odejít.
Když jsem přišla prvně do galerie Amirro ohlásila jsem rovnou u dveří, že se chodím do galerií rozsvítit! Konečně jsem byla pochopena! A tak tam chodím často a když mně vesele vítají barvy, modrá zelená
žlutá a bílá, vím kde jsem.

Až budete mít špatnou náladu, přijdte se rozsvítit!

B.Holanová

František Ringo Čech   Září 2008

tl_files/text_images/ringo_m.jpg

Zdeňka Holejšovská je vynikající malířka - špičková galeristka – příkladná  matka - vzorná manželka - továrnice Baťovského typu - chytrá - vzdělaná - inteligentní a velice krásná žena!!!

Zda se vám to moc? Že má Zdenka všechno a vy hovno? Ano! Tak to už na světě chodí! A abych vás ještě víc nasral – má dobré Dickensovské srdce!

Nezáviďme jí! Pojďme a učme se od ní!

Naprosto střízlivý RINGO 22.9.2008

 

                                                                                                                     3/3        tl_files/text_images/arr_left.jpg  Zpět